Free Youtube to Video Converter

Free Youtube to Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,536
  • DOSYA BOYUTU 0.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Free Youtube to Video Converter, Youtube üzerinde izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan ücretsiz bir video indirme yöneticisidir.

Free Youtube to Video Converter, kullanıcıların Youtube üzerinde izledikleri videoları farklı formatlarda bilgisayarları üzerine indirmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir video indirme ve dönüştürme programıdır.

Çevrimiçi videoları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak da izlemek isteyen kullanıcılar düşünülerek geliştirilen program yardımıyla favori videolarınızı bilgisayarınız üzerinde yer alan kendi belirleyeceğiniz bir klasöre kaydedebilirsiniz.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Farklı sekmeler altında düzenli olarak organize edilmiş işlemler sayesinde, program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz her türlü işlem elinizin altında olacak. Akıllı algılama özelliği sayesinde panoya kopyalamış olduğunuz Youtube bağlantıları doğrudan algılanacaktır ve istediğiniz zaman indirme işlemini kolayca başlatabileceksiniz.

MP4, MOV, AVI, MPG, WMV ve FLV formatlarını destekleyen program, Youtube üzerinden indireceğiniz tüm videoları bu formatlardan birine hızlı bir şekilde dönüştürebilir.

Aynı zamanda dahili bir arama motoruna da sahip olan program, tarayıcınıza ihtiyaç duymadan doğrudan Youtube üzerinde arama yapmanıza ve istediğiniz içerikleri indirme listesine eklemenize izin verir.

Çoklu dosya indirme işlemini de destekleyen program yardımıyla, uzun bir indirme listesi belirleyip videoları indirmeye bıraktıktan sonra rahatlıkla evden çıkabilirsiniz. Çünkü program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde tüm indirme işlemleri tamamlandığı zaman bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak kullanıcılara Youtube üzerinden video indirme konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm araçları sunan Free Youtube to Video Converter, kendi kategorisi altında öne çıkan programlardan bir tanesi.