FreeMind

FreeMind

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,148
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreeMind Team

FreeMind aklınıza gelen büyük veya küçük fikirlerinizi, tasarım ve projelerinizi haritalama yöntemi ile basit bir şekilde planlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir kavram haritası oluşturma programı.

FreeMind çok sayıda ikon ve renklendirme seçenekleri ile aklınızda geliştirdiğiniz proje ve konseptleri planlamanıza ve basit olarak şekillendirmenize olanak sağlayan çok özellikli Java ile geliştirilmiş ücretsiz bir haritalama programı. Web sitelerine link verme, hazır dokümanlara bağlantı oluşturma gibi özellikler ile eskiden kağıt üzerinde oluşturduğunuz projelerinizi artık daha zengin içeriklerle aynı basitlikle planlayabileceksiniz.

Eğitim konusunda da kişilere sunum ve anlatım yaparken çok daha rahat anlayabilecekleri bir plan görünümü sergileyebileceğiniz bu yazılım içerisinde her türlü içeriği ekleme şansına sahipsiniz. HTML, PDF ve JPEG dahil birçok formatta dosya ile ilişki kurabileceğiniz FreeMind son derece basit bir yapıyla çok karmaşık işlerin bile kolaylıkla anlatılabilmesi ve anlanabilmesini sağlıyor.

En büyük fikirlerinizi şekillendirebileceğiniz, adlandırabileceğiniz bu ücretsiz araç kısayol tuşları veya eliniz ile eklediğiniz dış bağlantılar ve resimler ile çok büyük projeleri en detaylı şekilde kağıda dökmenize yardımcı olacak.

Not: FreeMind programının tam olarak çalışabilmesi için bilgisayarınızda Java kurulumunun gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.