FreeStar Free Video Cutter

FreeStar Free Video Cutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,148
  • DOSYA BOYUTU 9.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FreeStar

FreeStar Free Video Cutter ücretsiz bir video kesme programıdır

Eğer video kısaltma konusunda size yardımcı olacak bir program arıyorsanız FreeStar Free Video Cutter kullanıcılara ücretsiz bir video kesme çözümü sunan bir video düzenleme programıdır.

FreeStar Free Video Cutter kullanarak bilgisayarınızda kayıtlı videolarınızdaki istenmeyen bölümleri kırpabilir veya gereğinden uzun olan videoları bölerek farklı parçalara ayırabilirsiniz.

FreeStar Free Video Cutter sadece size videonuzun uzunluğunu ayarlamak için bir çubuk sunmaktadır. Bu çubuktan kısaltmak istediğiniz videonun başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlayabilir ve video kesme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Program videolar için herhangi bir önizleme seçeneği sunmasa da gereksiz kısayol ve menülerden arındırılmış arayüzü size zahmetsiz bir kullanım sunuyor.

FreeStar Free Video Cutter ile düzenlediğiniz videoları depolayacağınız klasörü belirleyebilmektesiniz. Bu sayede orjinal video dosyası üzerinde değişiklik olmadan çalışmalarınızı farklı klasörlere kaydedebilirsiniz. FreeStar Free Video Cutter birçok yaygın video formatını desteklemektedir ve sunduğu çok çekirdekli işlemci desteği sayesinde video kesme işlemlerinizi oldukça çabuk bir şekilde sonlandırmaktadır.