Fruit Smasher Free

Fruit Smasher Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • DOSYA BOYUTU 48.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lemondo Entertainment

Fruit Smasher Free eğlenceli bir iOS oyunudur

Eğer bağımlılık yapıcı ve heyecanlı bir iOS oyunu arıyorsanız Fruit Smasher Free eğlenceli yapısıyla denemenize değecek ücretsiz bir meyve ezme oyunudur.

Oyunda karşımıza çıkan meyve ve sebzeleri üzerlerine dokunmak suretiyle patlatıyoruz. Domates, çilek, soğan, hindistan cevizi, patlıcan, karpuz, elma, balkabağı ve daha birçok meyve ve sebze oyunda bizleri beklemekte; fakat bombalara dikkat etmelisiniz.

Oyun giderek hızlanan bir yapıyla heyecanı arttırmaktadır. Meyve ve sebzeler ezildikçe daha hızlı bir şekilde karşınıza çıkarlar ve daha atik davranmanızı gerektirerek reflekslerinizi sınarlar. Bombalar da işin içine girdiğinde adrenalin dolu dakikalar yaşamanız mümkündür. Sınırlı sayıda kullanabileceğiniz zamanı durdurma yeteneği sayesinde daha fazla meyve-sebze ezebilir, şişman parmak ile ekrandaki herşeyi ezebilirsiniz.

Oyun esnasında topladığınız puanları arkadaşlarınızla karşılaştırmanız mümkündür. Bunun yanında dünya çapındaki puan listelerine de girebilir, ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.