FTP Voyager

FTP Voyager

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 510
  • DOSYA BOYUTU 3.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RhinoSoft

Gelişmiş bir dosya transfer (FTP) yazılımı olan FTP Voyager ile sunucunuza veya hesabınız olan herhangi bir ftp adresine rahatlıkla dosya transferi yapabilirsiniz. Gönderme ve indirme işlemlerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde Voyager kul

- FTP Dosya Transfer Yazılımı

Gelişmiş bir dosya transfer (ftp) yazılımı olan FTP Voyager ile sunucunuza veya hesabınız olan herhangi bir ftp adresine rahatlıkla dosya transferi yapabilirsiniz. Gönderme ve indirme işlemlerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde Voyager kullanarak yapabilirsiniz. Yarım kalan indirme işlemlerine daha sonra kaldığınız yerden devam edebilme seçeneğinizde FTP Voyager ile mevcut. Programın virüslere ve diğer kötü içerikli yazılımlara karşı alınan önlemleri gerçekten yeteri kadar mevcut ve programda MLST/MLSD desteğide bulunmakta.

Birçok bilgisayar dergisi ve program siteleri tarafından ödül kazanmış bu FTP programı Windows Gezginine benzer bir arayüze sahip, küçük resim gösterme ve eklenti desteğide mevcut. Son sürümü olan 14.0 da ise pek fazla bir yenilik yok fakat yeni birkaç özellik bulmanız mümkün.

Eklenen özelliklerden Port range limitleme, power transferler, ve anında sıkştırma, bandwith limitleme ve bir kaç özellik daha göze çarpıyor.

FTP Voyager ile sanki Windows üzerinde dosya transferi yapar gibi aynı arayüzü kullanarak sunucunuza veya istediğiniz bir ftp adresine transfer yapabiliceksiniz. Sürükle bırak, senkronize, eş zamanlı transferler ve download işlemlerine otomatik devam etme seçeneklerini kullanabiliceksiniz.