FullSync

FullSync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 146
  • DOSYA BOYUTU 6.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jan Kopcsek

Bilgisayarınızdaki dosya ve klasörlerin senkronizasyonunu bu ücretsiz araç ile sağlayabilirsiniz.

FullSync programı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir dosya senkronizasyonu ve yedekleme programlarından bir tanesi. Direkt olarak istediğiniz profilleri ve filtreleri belirledikten sonra yedekleme işlemlerini hemen başlatma şansınız var. Geliştiriciler için hazırlanmış olan program herhangi bir diğer iş için de kullanılabilir ve arşivlerinizin başka bir yerde yedeklenmesi için denemeniz gereken ücretsiz programlar arasında.

Yerel klasörlerinizde yedekleme işlemlerini yapan program aynı zamanda konfigürasyon ve yeniden yazma kurallarını da belirlemenize imkan tanıyor. Dahiliyet ve hariciyetleri belirlerken bir sıkıntı yaşamayacağınıza eminim. Zira programdaki esnek kurallar sistemi buna müsaade ediyor. FTP, SFTP ve SMB gibi çok çeşitli protokoller de yine program tarafından destekleniyor. Çoklu işlem yapabilen ve önbellek ile çalışan program sayesinde klasörleriniz ve dosyalarınız her zaman yedekli olarak kalacak.

Ücretsiz ve basit bir yedekleme aracı olarak kesinlikle denemenizi önerdiğim FullSync programını hiç zorlanmadan kullanabilirsiniz ve diğer disklerinize yedekleme işlemi yaptırabilirsiniz.