Fun Fit

Fun Fit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HTC Research

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir egzersiz uygulamasıdır.

Fun Fit, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fitness ve egzersiz uygulamasıdır. HTC tarafından geliştirilmiş olan uygulamanın amacı, egzersizlerinizi ve yürüyüşlerinizi daha eğlenceli hale getirmek diyebilirim.

Pek çok fitness uygulaması var elbette fakat genellikle bu tarz uygulamalar işin eğlenme ve zevk alma kısmını atlayıp daha düz ve amaca yönelik geliştiriliyorlar. Fun Fit ise spora eğlence katmayı da hedefleyen bir uygulama.

Özellikle son zamanlarda popüler olan adım sayma cihazlarını hepiniz biliyorsunuz. Artık bu tarz cihazlara da gerek kalmadı zira bu tarz uygulamalar telefonunuzu kullanarak adım sayabiliyor ve günlük aktivitelerinizi takip edebiliyor.

Fun Fit de tam olarak bunu yapıyor diyebilirim. Telefonunuzu nereye koyarsanız koyun, ister cebinizde ister çantanızda, ister elinizde olsun, uygulama sayesinde adımlarınızı sayabiliyor ve takip edebiliyorsunuz.

Bunun için tek yapmanız gereken Fun Fit uygulamasına giriş yapmak. Bununla birlikte uygulamaya Facebook ile bağlanabiliyor ve arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz. Bu noktada eğlence kısmı devreye giriyor.

Uygulama egzersizi adeta bir oyuna dönüştürüyor. Öncelikle kendinize sevimli bir avatar seçiyorsunuz ve ardından arkadaşlarınızla hanginiz daha çok egzersiz yapmış karşılaştırabiliyor ve bunu bir yarıla döndürebiliyorsunuz.

Bununla birlikte uygulama günlük aktivite geçmişinizi, adım sayısı, mesafe, yaktığınız kalori ve zaman birimlerinde size sunuyor. Yine günlük, haftalık, aylık, yıllık grafiklerinize ve istatistiklerinize de erişebiliyorsunuz.

Eğer siz de farklı bir egzersiz uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı denemenizi öneriyorum.