Game of Thrones Ascent

Game of Thrones Ascent

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 245
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kongregate

Game of Thrones Ascent ünlü televizyon dizisinin resmi mobil oyunudur

Game of Thrones Ascent eğer Game of Thrones dizisinin hayranıysanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu resmi Game of Thrones oyununda oyuncular oyuna kendi soylu evlerini inşa ederek başlıyorlar. Oyundaki temel amacımız Iron Throne - Demir Taht'a oturmak için doğru politikaları izlemek, doğru ilişkiler kurmak ve rakiplerimizin komplolarına karşı dikkatli olmak.

Game of Thrones Ascent'in hikayesi Westeros'ta başlıyor. Kral'ın Eli hikayemizin başlangıcında gizemli bir şekilde öldürülmüştür ve ortalık Westeros'ta alışık olunduğu üzere skandallar ve komplo teorileriyle çalkalanmaktadır. Biz ise ailemizin bu ortamda yükselmesini sağlamalıyız. Game of Thrones Ascent bize ailemizin arkaplanını ve sadık olduğu tarafı seçme imkanını veriyor. Oyunda Starklar, Lannisterlar, Targaryenler, Baratheonlar, Tyrelller ve Greyjoylar taraflarını seçebiliyoruz. Game of Thrones dizisinden tanıyabileceğimiz Tyrion, Sir Jorah, Robb Stark gibi kahramanları ve Red Wedding gibi efsanevi sahneleri de oyunda görebilme ihtimalimiz var.

Game of Thrones Ascent'de kendi ordumuzu yeminli askerlerimiz olan Sworn Swords'larımız ile kuruyoruz. Askerlerimizi Westeros'u keşfetmeye ve görevleri tamamlamaya gönderebilmekteyiz. Sosyal bir strateji oyunu olan Game of Thrones Ascent'de politika büyük önem taşımakta.

Game of Thrones Ascent'de kendi kalemizi inşa ettikten sonra kendi ekipmanlarımızı üretebiliyor ve zenginlik elde ederek finansal olarak kuvvetlenebiliyoruz. Ne de olsa Demir Taht'a giden yolda elimizdeki bütün imkanları kullanmamız gerekiyor.