Gardens Inc. 3

Gardens Inc. 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 111
  • DOSYA BOYUTU 337.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Artifex Mundi

Gardens Inc. 3, Windows cihazlarınızda oynayabileceğiniz klasiğin dışında bir zaman yönetimi oyunu.

Gardens Inc. 3, Windows Phone telefonunuzun yanı sıra tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz zaman yönetimi oyunları arasında.

Ücretsiz indirip sonuna kadar hiç para harcamadan oynayabileceğiniz bahçecilik şirketi kurma ve yönetme oyununda Mike ve Jill adında yeni evli çiftlere çalınan düğün yüzüklerini bulmalarına yardımcı oluyorsunuz. Evli çiftlerle Avrupa’nın neredeyse tüm şehirlerini dolaşıyorsunuz. Uzun süren bu yolculuk esnasında tek amacınız kaybolan aile yadigarı yüzüğü bulmak değil. Aynı zamanda Avrupa’nın en iyi bahçecilik şirketi olmanız gerekiyor. İkisini başarmak ise tahmin edeceğiniz üzere uzun uğraşlar sonucunda oluyor.

Maceraya atılan çiftlerimizle Avrupa turu atarak 60’dan fazla görevi tamamlamaya çalıştığınız oyunda tek başınasınız. Sosyal ağ hesabınızı bağlayıp arkadaşlarınızı da bu maceranın içerisine sürükleme şansınız yok. Değerli yüzüğü bulduğunuzda zamanınızdan oldukça gitmiş olacak ancak dilerseniz mini oyunların bulunduğu ek bölümlerle devam edebilirsiniz.