German Verb Conjugator

German Verb Conjugator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • DOSYA BOYUTU 6.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ian Tipton

German Verb Conjugator mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Almanca fiil çekimleri uygulamasıdır

German Verb Conjugator eğer her an elinizin altında olacak bir Almanca fiil çekimleri öğrenme aracı arıyorsanız ihtiyacınızı karşılayabilecek bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Almanca Fiiller ister Almanca öğrenin, ister yurt dışı seyahatlerinizde Almanca konuşma ihtiyacına sahip olun, her yönüyle işinize yarayabilecek bir uygulama. German Verb Conjugator temel olarak Almanca'da kullanılan düzenli ve düzensiz 700'den fazla fiili bir araya topluyor ve bu kullanıcıların fiilerin farklı kişilere ve zaman kiplerine göre çekimlerine hızlı bir şekilde erişmelerini mümkün kılıyor. Uygulamada bir fiilin kökünü arama bölümüne yazdığınızda o fiilin çekimleri size listeleniyor.

German Verb Conjugator'ı fiiller için kullanabileceğiniz bir Almanca sözlük olarak kullanabilmeniz de mümkün. German Verb Conjugator'da listelenen fiilerin İngilizce karşılıkları da fiillerin yanında yer alıyor. 

German Verb Conjugator'ın en önemli özelliği ise internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilmesi. Uygulamadaki fiillere çevrimdışı olarak erişebiliyorsunuz; bu da onu yurt dışı seyahatlerinizde kullanabilmeniz için ideal bir uygulama yapıyor.