GiliSoft USB Stick Encryption

GiliSoft USB Stick Encryption

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,012
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gili Soft Inc.

Windows için GiliSoft USB Stick Encryption programı, USB hafıza aygıtlarını parola ile koruma amacıyla tasarlanmıştır.

İndirmek istediğiniz program virüs içerdiği için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri incelemek isterseniz Şifreleme kategorisine göz atabilirsiniz.

Windows için GiliSoft USB Stick Encryption programı, USB hafıza aygıtlarını parola ile koruma amacıyla tasarlanmıştır.

Bu program, USB aygıtınızda içeriğin görülebilmesi için parola gerektiren korunmuş alanlar yaratır. Korunan bölgelerdeki veriler, 256-bit AES on-the-fly şifreleme sistemi ile şifrelenir. Korumaya alınan USB aygıtı tam doğrulama içerir ve başka özel bir yazılımı bilgisayarınıza indirmenizi gerektirmez.

Basit tasarımlı ve kullanımı kolay olan bu yazılım, USB sürücülerinize parola koruması getirmele kalmaz aynı zamanda thumb sürücüler, hafıza kartları, kalem sürücüler, jump sürücüleri ve flash sürücüleriniz için de içeriğinize erişimi engellemek için koruma sunar. USB Flash sürücüler, bir bilgisayardan diğerine veri aktarımı için kullanılan en popüler yoldur. Boyutları küçüktür fakat, bunlarla gigabyte kadar veriyi taşımanızı mümkün kılan araçlardır. Bunların kullanımı kolaydır, kullanışlı ve zahmetsizdirler. Fakat aynı zamanda güvenlik riski de taşırlar. Verileriniz aynı kolaylıkla kaybolabilir, taşınabilir ya da silinebilir. Parola koruması altına alınan güvenli bir USB sürücüsü verilerinizi tüm bu risklere karşı korur. Bunun için yazılımı USB flash sürücünüze indirmeniz yeterlidir.