Anvi Folder Locker

Anvi Folder Locker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 531
  • DOSYA BOYUTU 13.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anvisoft

Anvi Folder Locker, bilgisayarınız üzerindeki istediğiniz tüm dosya ve dökümanlarını şifreli olarak korumanızı sağlayan ücretsiz ve yararlı bir güvenlik programı.

Anvi Folder Locker, bilgisayarınızda bulunan özel dosya ve dökümanları farklı kişilerin erişme ihtimaline karşı korumak amaçlı kullanabileceğiniz bir şifreli güvenlik programı. Özellikle aynı bilgisayarı birden fazla kullanıcı ile kullanan kişilerin tercih etmesi gereken yazılım, kurulum olmadan basit bir şekilde kullanılıyor.

Programı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirdikten sonra açarak kendi özel şifrenizi ve e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Burada belirleyeceğiniz şifre çok önemli. Çünkü kilitleyeceğiniz dosya ve dökümanlarınızı açarken sizden bu şifre istenecek. Bu nedenle karışık ve tahmin edilmesi bir şifre koymak, dosyalarınızın daha güvende olmasını sağlar.

Sadece diğer kullanıcılardan değil, aynı zamanda internet üzerindeki hackerlardan alabileceğiniz saldırılara karşı da koruma salayabileceğiniz program, seçeceğiniz tüm dosya ve dökümanlara şifreli koruma uygulayabiliyor. Böylece dış tehditlerden de korunmuş oluyorsunuz.

Şifreli koruma tercih ettiğiniz dosya ve dökümanlarınız için sunulan opsiyonlar arasında sadece okuma, kilitli durma, kitleme ve saklama gibi seçenekler bulunuyor. Böylece hiç kimse tarafından görülmesini istemediğiniz dosya ve dökümanları hem kilitleyebiliyor hem de gizleyebiliyorsunuz. Gizlilikleri meraklı kişiler tarafından ortaya çıkarılsa bile, koymuş olduğunuz şifre girilmediği müddetçe dosyalar açılmıyor.

Önemli bilgi ve verileri saklamanın en güvenli yöntemlerinden bir tanesi olan Anvi Folder Locker'ı ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmalısınız.