Romaco Timeout

Romaco Timeout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,111
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mark Furneaux

Romaco Timeout çocuklarının bilgisayar başında gereğinden çok zaman geçirdiğini düşünen ebeveynler için geliştirilen bir bilgisayar kullanımı kısıtlama programıdır.

Evde olmadığınız zamanlarda çocuklarınızın ev ödevlerini yapmak yerine bilgisayar başında gereğinden fazla zaman geçirdiğinden şüpheleniyorsanız, tüm bu şüphelerinizi Romaco Timeout ile ortadan kaldırabilirsiniz. Romaco Timeout, çocuklarınızın bilgisiyar başında geçirdikleri süreyi kısıtlayabileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Yazılım temiz arayüzü üzerinde farklı görevler için ayrılmış birden çok sekmeyle birlikte karşımıza çıkıyor. Böylece oturum zaman sınırı ayarlamak, günlük kota ayarlamak, belirli sitelere veya belirli programlara erişimi engellemek gibi farklı işlemleri ilgili sekmeler üzerinden kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Belirlediğiniz zaman dolduğunda uygulama bilgisayarı otomatik olarak kapatabilir, oturumu kapatabilir, bekleme moduna alabilir veya belirlediğiniz başka bir uygulamayı çalıştırabilir.

Ayrıca isterseniz haftanın her günü için belirli bir zaman sınırlaması getirebilirsiniz. Böylece çocuklarınız o gün içerisinde ne kadar bilgisayar başında durmaları gerektiklerini bilirler. Bilgisayarı veya oturumu kapattıklarında o günlük zamanları durur ve bilgisayar tekrar aktif olarak kullanılmaya başlandığında zamanlayıcı geri sayıma devam eder.

Programın diğer güzel özellikleri arasında yer alan internet sitesi sınırlama ve uygulama sınırlama sayesinde çocuklarınızın girebileceği zararlı internet sitelerine erişimi engelleyebileceğiniz gibi bilgisayarda bulunan ve çocuklarınızın kullanmamasını istediğiniz uygulamalara kilit koyabilirsiniz.

Bunların dışında sadece çocuklarınızın internet üzerinde geçirdikleri zamana sınırlama koyabilir ve belirlenen süre tamamlandığında çocuğunuzun internet üzerinde daha fazla gezinmesini engelleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Romaco Timeout çocuklarının bilgisayar başında nasıl zaman geçirdiğini ve gereğinden fazla zaman geçirip geçirmediğiniz takip etmek isteyen ebeveynler için geliştirilmiş ilginç ve başarılı bir yazılımdır.