Global Word Count

Global Word Count

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 730
  • DOSYA BOYUTU 0.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jeremy M. Gernand

Global Word Count, yazdığınız makaleler veya dökümanlar üzerinde kaç kelime kullandığınızı takip edebileceğiniz ücretsiz, basit ve kullanışlı bir programdır.

Global Word Count, kullanıcıların klavyeleri yardımıyla kaç kelime yazdıklarını takip edebilecekleri oldukça basit ve kullanışlı bir kelime sayma programdır.

Birden fazla döküman, proje veya uygulama üzerinde çalışıyorken kendinizi motive etmek için bu basit programı kullanabilir ve verimliliğinizi kolayca takip edebilirsiniz.

"Enter", "Space" ve "Backspace" gibi ayırıcı karakterleri takip edebilen program bu sayede e-postalar, dökümanlar, makaleler veya mesajlaşmalar üzerinde kaç kelime kullandığınızı kolaylıkla sayabilmektedir.

Programı çalıştırmanızla birlikte Global Word Count yazdığınız tüm kelimeleri takip eder ve bir tanesini bile kaçırmaz. Program penceresi üzerinde yer alan "Reset" butonuyla sayımı sıfırlayabilir veya "Close" butonu yardımıyla programı kapatabilirsiniz.

Sahip olduğu tüm özellikler göz önüne alındığı zaman Global Word Count, yazmış olduğunuz kelime sayısını takip etmek için kullanıcılara güvenilir ve etkili bir çözüm sunmaktadır.