Glozzle

Glozzle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 131
  • DOSYA BOYUTU 13.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magma Mobile

Glozzle, 3 boyutlu nesneleri birleştirmeniz gereken uzun soluklu bir bulmaca oyunu.

Glozzle, Windows platformunda şimdiye kadar rasladığım en ilginç bulmaca oyunu. Parçalarına ayrılmış Üç boyutlu objeleri eski hallerine getirmek için bazen dakikalarımızı verdiğimiz oyun tablet ve masaüstü bilgisayarda rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Her iki cihazda da oynarken keyif aldım.

Magma Mobile tarafından geliştirilen Glozzle, türünün en iyilerinden diyebilirim. Oyundaki amacımız parçalara ayrılmış neon renkli üç boyutlu nesneleri farklı yönlere (dikey, yatay, çaprazlama, ters çevirme) döndürerek olması gereken haline getirmeye çalışmak. Oynanış fazlasıyla basit geldi değil mi? Size 1000’den fazla seviye olduğunu söylesem fikriniz sanırım biraz değişecektir.

Kolay, orta ve zor ayarlarda oynanabilen 3 boyutlu bulmaca oyununda puan kazanma olayı ise nesneleri birleştirme hızınıza göre farklılık gösteriyor. Bölüme başladığınızda ekranın herhangi bir köşesinde sayaç çıkmıyor ancak yıldızlara dikkatli bakarsanız zamanın aktığını, ne kadar hızlı olmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Objeyi eski haline döndürmek için size verilen süre de seçtiğiniz zorluk düzeyine değişiyor. Bence oyundan keyif almak istiyorsanız, parmaklarınızı en hızlı şekilde kullanmanız gereken zor ayarını seçin.

Tek başınıza oynayabileceğiniz, puanınızı arkadaşlarınıza göstererek onlarla kapışabileceğiniz oldukça zevkli bir bulmaca oyunu diyebileceğim Glozzle, ücretsiz olarak indirilebiliyor ve en güzeli oyun esnasında sağdan soldan aniden çıkan veya sabit duran reklamlarla karşılaştırmıyor. Eğer bol vaktiniz var ve de bulmaca türünü seviyorsanız uzun süre yeni bir oyuna bakmayacağınız Glozzle’ı indirip deneyin derim.