GO11 Fantastic Football

GO11 Fantastic Football

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Random Universe, LLC

GO11 Fantastic Football mobil oyunu Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve futbol kurallarını kendine göre yeniden kurgulayan bir tür futbol oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen GO11 Fantastic Football mobil oyunu, sadece ekrana dokunarak oynanan ve kendine has kuralları bulunan ilginç bir futbol oyunudur.

GO11 Fantastic Football mobil oyununda tek yapmanız gereken ekrana dokunmak olacak. Yani bildiğiniz futbol oyunlarından biraz değil çok farklı olduğunu söylemek gerek. Kendine has kuralları olan GO11 Fantastic Football mobil oyununda öncelikle maç yaparak değil pozisyon pozisyon ilerleyerek oynadığınızı belirtelim.

GO11 Fantastic Football mobil oyunu yüksek düzeyde beceri ve zamanlama gerektiriyor. Hakemin ise etkinsinin yok denecek kadar az olması oyunun kesintisiz ilerlemesini ve özgür olmanızı sağlıyor. Tabi bu yönüyle sertliğe de hayli müsaade edildiği bir gerçek. Oyunda tek yapmanız gereken en doğru zamanı bekleyerek o an ekrana dokunmak. Sıra dışı yapısıyla oynamaktan büyük keyif alacağınız GO11 Fantastic Football mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.