Gold Rush: The Game

Gold Rush: The Game

kullanıcı
 • Lisans
 • TOPLAM İNDİRME 10,424
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici PlayWay SA

Çeşitli iş makinelerini kullanarak altın çıkarmak isterseniz Gold Rush: The Game'den keyif alabilirsiniz.

Gold Rush: The Game indir eğer gerçekçi bir madencilik tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir. Windows platformuna özel olarak piyasaya sürülen ve Steam üzerinde epey beğenilen Gold Rush: The Game indir, rengarenk içerikleri ile oyuncuları tatmin etmeye devam ediyor. 2017 yılında lansmana çıkan simülasyon oyununda oyuncular çeşitli alanlarda madenler arayacak ve bu madenleri yeryüzüne çıkarmaya çalışacaklar. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan Gold Rush: The Game yükle, Türkçe dahil 13 farklı dil seçeneğini de destekliyor. Steam üzeridne biglhisayar oyuncuları tarafından 'çoğunlukla olumlu' olarak değerlendirilen yapım başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor.

Gold Rush: The Game Özellikleri

 • Türkçe dahil 13 farklı dil desteği,
 • Tek oyunculu bir oynanış modu,
 • Zengin içerikler,
 • Birbirinden farklı inşaat araçları,
 • Çeşitli ipuçları,
 • Büyük bir harita,
 • Windows sürüm,

Bize altın madenciliği yapma fırsatı sunan Gold Rush: The Game'de oyuncular kariyerlerine tek bir kepçe ile başlıyorlar. Alaska'da geçen oyunda kepçemizle madenler açıyor ve çıkardığımız toprak ve kayalar arasından altınları ayıklayarak bir altın zengini olmaya çalışıyoruz. 
Gold Rush: The Game'de farklı mevsimlerde kazılar yaparken kazandığımız parayla kamyon ve kamyonet gibi yeni araçlar alarak kazı yapma ve eleme kabiliyetlerimizi geliştirebilmekteyiz. Oyundaki bütün altın çıkarma alanları gerçek zamanlı olarak deforme olabiliyor ve kepçenizin darbeleriyle toprak şekillenebiliyor. 
Gece - gündüz döngüsüne yer veren bir oyun olan Gold Rush: The Game, tek bir oyun moduyla geliyor. Sandbox modunda dilediğinizi yapabiliyor, dilediğiniz alanı kazabiliyorsunuz. Fakat oyuna uzunca bir eğitim bölümü eklenmiş, bu sayede oyunu ve kontrolleri öğrenebilmektesiniz. 

Gold Rush: The Game İndir

Windows platformu için yayınlanan Gold Rush: The Game Steam üzerinde lansmana çıktı. Oyunu oynamak isteyen oyuncular, Steam üzerinden oyunu cazip bir fiyat etiketi ile satın alıp oynayabilirler.
Farklı hava koşullarının madencilik faaliyetlerinizi etkileyebildiği oyunda grafiklere özen gösterilmiş.

Gold Rush: The Game Sistem Gereksinimleri

Gold Rush: The Game'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or Newer. Doesn't support Mac OS.
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or Newer. Doesn't support Mac OS.
İşlemci: Intel Core i7
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 970
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan