GoldBug Instant Messenger

GoldBug Instant Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,849
  • DOSYA BOYUTU 122.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GoldBug.sf.net

GoldBug Instant Messenger şifreleme mekanizması sayesinde güvenli bir anlık mesajlaşma deneyimi sunuyor.

İnternet üzerinden sohbet etmek ve dosya paylaşımları gerçekleştirmek için kullanılan pek çok program, maalesef olması gerektiği kadar güvenli değil ve bu durum devletlerin, özel kuruluşların ve hackerların kullanıcıların kişisel bilgilerine hiç vakit kaybetmeden ulaşabilmelerini sağlıyor. Ancak GoldBug Instant Messenger programı, bu sorunun üstesinden gelmek isteyen kullanıcılar için en iyi çözümlerden birisi haline geliyor ve en güvenli şekilde anlık mesajlar gönderebilmenize imkan tanıyor.

Programın arayüzü her ne kadar modern zaman uygulamaları kadar çekici olmasa da basit ve anlaşılır olduğu için kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Hem birebir sohbetler için olanaklar tanıması, hem de chat sunucusu aracı barındırması sayesinde toplu sohbetlere imkan vermesi uygulamanın güvenliğin yanında kullanıcı deneyimine de önem verdiğinin bir göstergesi.

Sohbetlerin yanında dosya paylaşımlarına da izin veren uygulama, böylece arkadaşlar arasında film ya da büyük dosyaların güvenli bir şekilde transfer edilmesi için gereken uygulamalar arasına katılıyor.

Mesajlaşmalar sırasında herhangi bir sorunun yaşanmaması nedeniyle programın yeterince stabil bir şekilde çalıştığını söyleyebilirim. Fakat bu durum için her iki tarafın da aktif ve sorunsuz bir internet bağlantısına sahip olması gerekmekte. Ayrıca programın detaylarına biraz indiğinizde basitliğin kaybolarak daha karmaşık bir yapıya kendini bırakması temel düzey kullanıcılar için biraz zorlayıcı olacaktır.