Google Earth VR

Google Earth VR

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,018
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Earth VR, HTV Vive sanal gerçeklik gözlüğü ile kullanabileceğiniz harika bir dünya simülasyonu uygulamasıdır.

Google Earth VR, dünyayı sanal gerçeklik ile tamamen yeni bir perspektiften keşfetmenize olanak tanıyan bir simülasyon olarak karşımıza çıkıyor. HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü ile birlikte kullanabileceğiniz Google Earth VR ile Tokyo sokaklarında gezebilir, Büyük Kanyon'da uçabilir veya Eyfel Kulesi'ni istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Bir bakıma dünyanın birbirinden ilginç şehirlerini, evrensel simgelerini ve doğal güzellikleri rahatlıkla görebilirsiniz.

Dünyamız ziyaret etmek için çok güzel ve şaşırtıcı yerler barındırıyor. Eğer ekonomik, bürokratik ve zaman sıkıntılarımız olmasaydı eminim hepimiz sırt çantalarını kuşanmıştık. Fakat bu bile dünyayı gezmeye yetmiyor, seyahat edip birkaç güzel şehri görebilme imkanımız olsa da, en çılgın gezginlerden bildiğimiz üzere yalnızca bir bölümünü görebiliyoruz. Peki size hepsini görebileceğinizi söylesem?

Google Earth bundan 10 yıl önce yaşadığımız gezegeni keşfetmek için hizmet vermeye başladı. Çıktığı günden bu yana iki milyardan fazla indirme ile bize dünyanın her yerini dolaşma imkanı veriyor. Dünya'yı görmemize yardımcı olmak için teknolojiyi bir adım ileriye taşıyan Google, şimdi bu hizmeti Google Earth VR olarak bizlere tanıttı. Earth VR ile artık bir şehrin üzerinde uçabilir, en yüksek zirvelerin üzerinde durabilir ve hatta uzaya bile çıkabiliriz.

Google Earth VR uygulamasını Steam mağazasında ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şimdilik sadece HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğü için hizmet veren bu uygulama, gelecek yıl diğer platformlar için de güncellenecektir. Eğer bu gözlüğe sahipseniz denemenizi kesinlikle öneririm.