Google Slaytlar

Google Slaytlar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,478
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Google Slaytlar, akıllı telefon ve tablet üzerinden sunu hazırlama, düzenleme ve paylaşma izni veren ücretsiz bir uygulamadır.

Google Slaytlar, akıllı telefon ve tabletiniz üzerinden sunu hazırlamanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir uygulamadır. Hareket halindeyken bilen birkaç basit adımda harika sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Google’ın iş kullanıcılarına yönelik hazırladığı Slaytlar (Slides) uygulaması mobil cihazınızdan sunum hazırlama kolaylığı sunmakla kalmıyor, doğrudan cihazınızdan sunum yapabilmenize de olanak tanıyor. Üstelik internet bağlantınız olmasa dahi uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Hazırladığınız sunular hakkında iş arkadaşınızın da fikrini almak isteyebilirsiniz. Google Slides ile bu da mümkün. Sunumunuzu hemen paylaşabilir ve iş arkadaşlarınızla birlikte aynı anda sunu üzerinde çalışabilirsiniz.

Slayt ekleme, slaytları biçimlendirme, yazı ve görselleri düzenleme gibi işlemleri mobil cihazınızdan rahatlıkla yapabileceğiniz uygulama Microsoft Office desteği de sunmaktadır. Bu sayede Microsoft PowerPoint yazılımında oluşturduğunuz bir sunu dosyasını formatını bozmadan Google Slaytlar’a aktarabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca uzun uğraşlar sonucu hazır hale gelen sunumlarınız otomatik olarak kaydedildiğinden, çalışmalarınızı hiçbir zaman kaybetmezsiniz.

Google Slaytlar (Google Slides) nerede olursanız olun kolaylıkla sunu hazırlama ve başkalarıyla paylaşma izni veren ücretsiz ve harika bir iş uygulaması.