Google Trends Ekran Koruyucusu

Google Trends Ekran Koruyucusu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,800
  • DOSYA BOYUTU 13.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ben Griffiths

Google Trends ekran koruyucusu ile en son arama terimlerini ekranınızda her zaman görebilirsiniz.

Google bir süre önce Mac işletim sistemli bilgisayarlar için Google Trends Ekran Koruyucusu'nu yayınlamıştı ancak Windows kullanıcıları aradan uzun zaman geçmesine rağmen resmi bir şekilde bu ekran koruyucusunu alamadılar. Dolayısıyla bu soruna bir çözüm getirmek isteyen bir geliştirici, direkt olarak ekran koruyucunun bir Windows kopyasını üretti ve kullanıcıların beğenisine sundu.

Google Trends, Google'ın trend olan ve yükselen arama sonuçlarını bizlere sunduğu bir hizmet ve böylece o an dünyada neler arandığını kolayca görebiliyorsunuz. Ekran koruyucusu ise bu durumu direkt olarak masaüstünüze getiriyor ve bilgisayarınız boşta kaldığında hemen devreye giriyor. Google'da gerçekleştirilen ve trend olma yolunda ilerleyen tüm aramaları ekranınızda otomatik olarak görmek için oldukça işe yarar olduğunu söyleyebilirim.

Ekran koruyucusunun boyutu oldukça küçük ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda herhangi bir çalışma sorunu olmaması sayesinde sorunsuzca tüm arama terimlerini ekranınızda görebilirsiniz. Ancak uygulamanın en son verileri çekebilmesi için aktif bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamalısınız.

Sık sık web işleri ile uğraşıyor veya Google aramalarını takip ediyorsanız hem sizi biraz eğlendirebilecek hem de bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilecek bu ekran koruyucusunu denemeyi unutmayın.