Gotta Go

Gotta Go

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dire Nerd Studios

Gotta Go tuvalete yetişmeye çalıştığınız bir simülasyon oyunudur

Gotta Go oynarken kahkahalar atmanıza sebep olabilen ve ilginç bir hikayeye yer veren bir simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Yeni bir işe başlayan ve ofisteki ilk iş gününü yaşayan bir kahramanın yerine geçtiğimiz bu tuvalete yetişme oyununda boşaltım sistemimiz hunharca çalışmaya başlıyor. Hal böyle olunca tuvalete yetişmemiz hayati önem taşıyor, aksi halde daha ilk günden bütün çalışma arkadaşlarımıza rezil olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyoruz. Fakat önümüzde çok büyük engeller var. Birincisi, ofisteki ilk iş günümüz olduğu için tuvaletin nerede olduğunu bilmiyoruz. Tuvaleti bulmak için canımız burnumuzdayken etrafta deli danalar gibi dolanmamız gerekiyor. İkinci olarak, yeni iş arkadaşlarımız akıllarına ne gelirse bizimle paylasşmaya çok hevesliler. Siz tuvaleti ararken yolunuzu kesip size kedilerin patilerinin ne kadar sevimli olduğundan bahsedebiliyorlar.

Gotta Go'da iş arkadaşlarımızın çok değerli zamanımızı çalmasını engellemek için depar atabiliyor, birşeylerin arkasına saklanabiliyor ya da sohbeti kısa kesmek için bağırıp çağırmayı tercih edebiliyoruz. Fakat sıkıştığımızı kimseye belli etmemiz de gerekiyor.

Gotta Go'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.0 GHz Intel Core 2 Duo işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 10

- 1 GB boş depolama alanı