Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite

Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,630
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite ile Liberty City'e yolculuk ediyoruz

Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite bize Grand Theft Auto dünyasının ve Amerika'nın en tehlikeli şehri olan Liberty City'de geçen eğlenceli bir macera sunan bir GTA oyunudur. 

iOS işletim sistemini kullanan iPad'leriniz için özel olarak geliştirilmiş grafikler içeren Grand Theft Auto: Chinatown Wars'ın bu HD versiyonu hem grafik olarak hem de oynanış olarak tatmin edici bir kaliteye sahip. Oyunda Liberty City'de geçecek suç kariyerimize adım atıyoruz ve ilk üç bölümü ücretsiz olarak oynayabiliyoruz.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite'da Liberty City'deki Çinli çeteler üzerinde hakimiyet kurmaya çalışan Uncle Wu "Kenny" Lee'ye yardımcı olmaktayız. Uncle Wu "Kenny" Lee'nin Huang Lee adlı yeğeninin babası bir süre önce cinayete kurban gitmiştir. Bunun üzerine aileye ait antik bir kılıcı amcasına ulaştırmak için yola çıkan Huang Lee yol üzerinde saldırıya uğrar ve soyularak ölüme terk edilir. Herşeyin mükemmel olmasını isteyen şımarık bir zengin çocuğu olan Huang Lee bunun üzerine intikam ve onurunu kurtarma amacıyla banka soygunu yapmaya niyetlenir. Biz de maceraya bu noktada dahil oluyoruz ve bolca aksiyon dolu bir hikayeye adım atıyoruz.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars HD Lite GTA serisinin ilk iki oyunundaki kuşbakışı görüş açısıyla oynanan oyun yapısına sahip. Dokunmatik kontroller ve sanal analog çubuklarla oynana oyun eğer GTA oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir yapım.