Graphing Calculator 3D

Graphing Calculator 3D

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,011
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RUNITER COMPANY

Graphing Calculator 3D ile yazdığınız fonksiyonlar 3 boyutlu veya 2 boyutlu grafiklere dönüşmekte

Graphing Calculator 3D kullanıcılara 2 boyutlu veya 3 boyutlu grafikler oluşturma konusunda yardımcı olan bir programdır.

Gelişmiş özelliklerle donatılmış bir yazılım olan Graphing Calculator 3D temel olarak size fonksiyonlarınızı 2 boyutlu veya 3 boyutlu graiklere dönüştürme imkanı vermekte. Yazılım size bu işi gerçek zamanlı olarak gerçekleştirebilme imkanı veriyor. Siz bir fonksiyon yazarken aynı anda bu fonksiyon 2D veya 3D grafik şekline dönüştürülüyor ve bu sayede değişiklikleri daha fonksiyonu yazarken takip edebiliyorsunuz.

Graphing Calculator 3D'nin arayüzü ilk başta biraz karışık görünmekte. Bu nedenle yazılıma alışmak için biraz zaman harcamanız ve yazılım üzerinde çalışma yapmanız gerekiyor. Programın bütün işlevlerini keşfetmeniz için de program içerisindeki bütün özellikleri test etmenizi ve sonuçlarını gözlemlemenizi öneriyoruz.

Graphing Calculator 3D ile hazırladığınız 3D grafikler üzerine zoom yapabiliyorsunuz ve serbest kamera açısıyla grafiklere göz atabiliyorsunuz. Uygulama size hazırladığınız grafikleri renklerle kişiselleştirme imkanı da veriyor.