Gray Matter Türkçe Yama

Gray Matter Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 275
  • DOSYA BOYUTU 60.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Gray Matter Türkçe Yama, heyecanlı bir oynanışa sahip olan Gray Matter oyunu için OyunÇEviri ekibi tarafından hazırlanan Türkçe dil paketidir.

Gray Matter Türkçe Yama, heyecanlı bir macera oyunu olan Gray Matter'ı daha iyi anlayarak oynamanızıs ağlamak amacıyla hazırlanan Türkçe dil paketidir.

OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yama ile birlikte oyunun tüm metinleri, arayüzü ve diyalogları Türkçe olmaktadır. Oyun içerisinde geçen roller, mektuplar ve diğer tüm yazılar Türkçe'ye çevrilerek oyunu anlayarak oynamanız sağlanmıştır.

Macera oyunlarına ilgi duyuyorsanız, Gray Matter'ı kesinlikle oynamalısınız. Türkçe yama ile birlikte oyundan alacağınız keyif daha da artacaktır.

Kurulum:

İndirdiğiniz yamanın kurulumunu gerçekleştirdikten sonra oyunun içerisindeki altyazı ayarlarını aktif etmelisiniz. Ayrıca yama yüklenirken orijinal oyun dosyalarınız yaşayabileceğiniz herhangi bir probleme karşı yedeklenmektedir. Bu nedenle yama yüklendikten sonra bir problem ile karşılaşırsanız yamayı kaldırarak orijinal dosyalarınız ile oynamaya devam edebilirsiniz. Oyunun menüsü, görev metinleri ve oyun içi tüm metinler yama ile birlikte Türkçe olmaktadır.