GreenBrowser

GreenBrowser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27,285
  • DOSYA BOYUTU 1.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MoreQuick

GreenBrowser Internet Explorer tabanlı alternatif bir internet tarayıcısıdır.

GreenBrowser, Internet Explorer altyapısını kullanan ve bu altyapıyı kullanışlı özelliklerle birleştiren bir alternatif bir tarayıcıdır.

Tarayıcı internet gezintilerinin standart özelliklerini sunmaktadır. Bir sekmeli internet tarayıcısı olan GreenBrowser farklı sekmelerde farklı internet sayfaları açmanıza imkan tanır. Türkçe desteğine sahip program bu yönüyle kolay bir kullanım sunmaktadır.

Programı standart bir tarayıcıdan farklı kılan özelliklerden ilki güçlü reklam filtresidir. Bu özellik sayesinde aynı pencerelerin açılmasını, popup ekranlarını, internet sayfalarının içerisine gömülmüş reklamları engelleyebilirsiniz.

Programın metin arama özelliği sayesinde tarayıcı penceresine sürükleyerek bıraktığınız metinleri internet üzerinde arattırabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

GreenBrowser etkili bir şekilde çalışan form doldurma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde adresleri, e-postaları ve isimleri tekrar tekrar girmekten kurtulabilirsiniz.

Programın sahip olduğu harici araç çubuğuna sık kullandığınız programların bağlantılarını ekleyebilirsiniz ve programlarınıza çok daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

GreenBrowser, kötü amaçlı yazılımlar yaygın tarayıcıları kontrol altına aldığı zamanlarda etkili olabilmektedir. Bu saldırılardan etkilenmeyen GreenBrowser'ı internet gezintilerinizde kullanarak işlerinizi aksatmazsınız.