Grooveshark Music Downloader

Grooveshark Music Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 657
  • DOSYA BOYUTU 0.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Privative Ltd.

Grooveshark Music Downloader ile favori Grooveshark parçalarınızı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Grooveshark Music Downloader kullanıcılara Grooveshark müzik indirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir müzik indirme programıdır.

Bize çevrimiçi olarak müzik dinleme imkanı sunan Grooveshark sadece internet bağlantısına sahip cihazlarda kullanılabilmektedir. Bunun yanında mobil cihazlarda internet olsa bile tarayıcı uyumsuzluklarından ötürü bu servisten faydalanılanamamaktadır. İnternet bağlantı hızımızın yeterli olmadığı durumlarda veya internetimizin kotaya tabi olduğu durumlarda Grooveshark dinleyebilmemiz mümkün olmamaktadır. Televizyon ve MP3 çalar gibi cihazlarda ise Grooveshark kullanımı tamamen mümkün değildir.

İşte bu gibi durumlarda Grooveshark üzerinden müzik indirmek ve bilgisayarımıza kaydederek bu parçaları farklı cihazlara aktarmak için özel olarak geliştirilmiş bir programa ihtiyaç duyarız. Grooveshark Music Downloader bize bu imkanı sunan kullanışlı bir araçtır. Programın sade ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde Grooveshark şarkı indirme işlemi saniyeler içerisinde halledilebilmektedir.

Grooveshark Music Downloader arayüzünde yer alan arama fonksiyonu sayesinde direkt olarak program içinden arama yaparak indirmek istediğimiz şarkıları bulabilmekteyiz. Bunun yanında toplu indirme imkanı sunan program ile aynı andan birden fazla şarkıyı listeye alarak tek tıklamayla indirme işlemini başlatabiliriz. Grooveshark Music Downloader bize maksimum indirilecek şarkı sayısını ayarlama imkanı da sunuyor.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: