Grounded

Grounded

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 306
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Obsidian Entertainment

Grounded Steam'de! Karınca boyunda olsaydınız tehlikelerle nasıl başa çıkabilirdiniz? Arka bahçede hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

Grounded, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan hayatta kalma oyunu. Birinci şahıs veya üçüncü şahıs olarak oynanabilen bir hayatta kalma oyununda kahraman bir karıncanın boyutuna küçülüyor ve arka bahçede hayatta kalmak için çabalıyorsunuz.

Grounded İndir

Karakterin yeterli yiyecek yemesi ve su tüketmesi gerekiyor yoksa açlık veya susuzluk nedeniyle sağlığını kaybediyor. Arka bahçe örümcekler, arılar, toz akarları ve uğur böceği gibi çeşitli böceklerle dolu. Farklı böcekler farklı amaçlara hizmet ediyor; Örümcekler, oyuncuları avlayan oyunun apeks avcılarından biri, uğur böcekleri oyuncuları yiyecek kaynaklarına yönlendirebiliyor, yaprak bitleri pişirilip yemek için tüketilebilir. Ayrıca çiy damlalarını toplamak için çimleri kesebilirsiniz.

Oyunda ilerledikçe arka bahçedeki yeni alanlarla karşılaşıyorsunuz. Oyunun zorluğu yavaş yavaş artıyor ve düşmanlar daha tehlikeli hale geliyor. Oyun boyunca kendinizi düşmanlara karşı özellikle de bazı böceklerin daha saldırgan hale geldiği gece vakti savunmak adına bir barınak inşa etmeniz bunun için de dünyadaki kaynakları toplamanız gerekiyor. Kaynaklar, düşmanları yenmek için baltalar, mızraklar, ok ve yaylar gibi farklı aletler, tuzaklar ve silahlar yapmak için de kullanılabiliyor. Sürekli savaşta olacağınızdan karakterinizin dayanıklılığını da yönetmeniz gerekiyor. Oyunu tek başınıza oynayabilirsiniz ancak dört oyuncuya kadar birlikte çok oyunculu mod da var.

Dünya engin, güzel ve tehlikeli bir yerdir - özellikle bir karınca boyutuna küçültüldüğünüzde. Bu birinci şahıs, çok oyunculu, hayatta kalma macerasında birlikte keşfedin, inşa edin ve hayatta kalın. Arka bahçenin tehlikelerinde hayatta kalmak için savaşan dev böcek sürülerinin yanında gelişebilir misiniz?

  • Böcek yaşamınızın eylemlerinize tepki verdiği bu sürükleyici ve kalıcı dünyayı keşfedin.
  • Barınak ve araçlar hayatta kalmanız için çok önemlidir. Sizi ve eşyalarınızı böceklerden ve elementlerden korumak için destansı üsler oluşturun. Daha iyi savaşmanıza, keşfetmenize ve hayatta kalmanıza olanak tanıyan silahlar, aletler ve zırhlar üretin.
  • Arka bahçeyle tek başınıza veya online olarak üç arkadaşınızla birlikte yüzleşebilirsiniz - seçim sizin.
  • Arka bahçeyi özgürce keşfederken ve gizemli hikayesinde ilerlerken Grounded'ın gölgelerinde gizlenen sırları ortaya çıkarın.