GTA 4 Hileleri

GTA 4 Hileleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29,492
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

GTA 4 Hileleri, dünya çapında oldukça popüler olan GTA 4 oyununda kullanabileceğiniz şifreleri içeren ücretsiz bir araçtır.

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan GTA serisinin en iyilerinden biri olan GTA 4'ü oynarken hileleri kullanarak daha fazla eğlenmek istiyorsanız bu paketi hemen indirmelisiniz.

Sizler için özel olarak hazırladığımız pakette GTA 4 oyunu içerisinde kullanabileeğiniz tüm hile kodları bulunmaktadır. Dosyayı indirip hile kodlarını aldıktan sonra yapmanız gereken şey oldukça basit. Oyun içerisinde yönlendirdiğiniz Niko karakterinin cep telefonu ekranına kullanmak istediğiniz hilenin numarasını yazarak arama yapmalısınız. Niko telefonu kulağına götürdüğünde ekranınızın sol üstünde ''Cheat Activated'' yazısı görüldüğünde hile aktif olmuş demektir. Daha önce numarasını girmiş olduğunuz hilelere Niko'nun telefonunun menüsünden ''Cheats'' kısmına girerek ulaşabilir ve tekrar kullanabilirsiniz.

Paket içerisindeki hileler ile birlikte oyunda bir çok değişik ve eğlenceli şeyler yapabiliyorsunuz. Can, silah ve zırh alma hilelerinden, aranma seviyesi arttırma azaltma ve hava durumunu değiştirme hilelerine kadar farklı hileler bulunmaktadır. Fakat GTA 4 oyuncularının en çok dikkatini çekebilecek olan hileler silah ve araç hileleri. En basit silahtan en gelişmişine kadar farklı silah türlerinden istediğinizi almanıza olanak sağlayan hileler ile oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Ayrıca gireceğiniz araç hileleri ile, Polis Helikopteri, Super GT, Comet, FBI aracı gibi farklı araçlara binebiliyorsunuz.

Sizde hem GTA 4 oynayıp hemde birbirinden farklı hileleri kullanarak oyunu çok daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız özel GTA 4 Hileleri paketini hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

GTA 4'ün Türkçe Yamasını'da aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz;