GTA 5 Drift Modu

GTA 5 Drift Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,378
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PeppeProduction

GTA 5 Drift Modu ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 Drift Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 Drift Modu'nun kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Drift Modu'nu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 Drift Modu eğer GTA 5'te araçlarınızla uçuk akrobatik hareketler yapmak isterseniz oldukça hoşunuza gidebilecek trainer türünde bir GTA 5 modu.

Tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz bu mod sayesinde GTA 5'in ayarlarında gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapabiliyor ve oyunlardaki araçların sürüş dinamiklerini çok daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. GTA 5 Drift Modu'nu kullanarak araçların dilediğiniz miktarda yanlamasını sağalayabilirsiniz. Bunun yanında araçların süspansiyon ayarlarını değiştirebilir, yada fren gücünü değiştirebilirsiniz.

GTA 5 Drift Modu diğer GTA 5 modları ile karşılaştırıldığında çok daha kolay bir şekilde çalıştırılabiliyor ve oyunda aktifleştirilebiliyor. GTA 5 Drift Modu'nu kullanabilmek için GTA 5'in orijinal dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmanız veya Open IV gibi mod yükleme araçları ile oyun dosyalarınızı modifiye etmeniz gerekmemekte. Sadece indireceğiniz arşiv dosyasını Winrar ile açın ve içerisindeki .exe uzantılı dosyayı oyun açıkken çalıştırarak yapmak istediğiniz değişiklikleri belirleyin. GTA 5 Drift Modu, GTA 5 çalışırken oyunun bellek sürecine müdahale ediyor ve bu süreçteki araç kullanma dinamiklerini sizin tercihlerinize göre değiştiriyor.

GTA 5 Drift Modu'nu oyun içerisinde aktifleştirmek için F5 tuşuna basabilir, devre dışı bırakmak için aynı tuşu kullanabilirsiniz.