GTA 5 Gravity Gun Mod

GTA 5 Gravity Gun Mod

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,183
  • DOSYA BOYUTU 0.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MatriZ

GTA 5 Gravity Gun Mod ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 Gravity Gun Mod resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu yüklemeniz eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. Olası problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Gravity Gun Mod'unu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz. 

GTA 5 Gravity Gun Mod oyuncuların GTA 5 oyunlarını daha renkli ve eğlenceli bir hale getirmek için kullanabilecekleri bir GTA 5 modu.

GTA 5 Gravity Gun Mod temel olarak GTA 5 dosyalarınızda yaptığı değişiklik ile oyuna Gravity Gun silahını ekliyor. Bu silah Half Life oyunlarından tanıdığımız meşhur yer çekimi silahının GTA 5'e uyarlanmış versiyonu olarak tanımlanabilir. Gravity Gun, Half Life'ta etraftaki nesneleri havaya kaldırmamıza, yerlerini değiştirmemize ve bu nesneleri fırlatarak silah olarka kullanmamıza izin veriyordu. GTA 5'te de Gravity Gun kullanarak yayaları, arabalar ve etraftaki nesneleri havayaa kaldırabiliyor, istediğimiz yere nişan alarak onları fırlatabiliyoruz.

Eğer GTA 5'in senaryo modundan sııkıldıysanız ve oyunda yenilikler arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mod olan GTA 5 Gravity Gun Mod'u yüklemek için bildisayarınızda Script Hook V modunun yüklü olması gerekmektedir.

GTA 5 Gravity Gun Mod'u yüklemek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

  • Script Hook V'i bu bağlantıyı kullanarak indirin ve bilgisayarınıza yükleyin, yükleme talimatları açacağınız sayfa üzerinde yer almaktadır: 
    http://oyun.tamindir.com/script-hook-v/
  • İndirdiğiniz GTA 5 Gravity Gun Mod arşivinin içerisindeki GravityGun.asi dosyasını GTA 5'in kurulu olduğu klasörün içerisine atın ve Script Hook V aracılığıyla oyun içerisinde aktifleştirin