GTA 5 NaturalVision Remastered Modu

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,711
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Razed

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu, oyun grafiklerini geliştiren ücretsiz bir moddur

NOTGTA 5 NaturalVision Remastered Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanmanız eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Bu modun kullanımından oluşabilecek problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedekleminizi öneririz. Bu mod yüklüyken oyunun Online modunu açmamanızı tavsiye ediyoruz. GTA 5 NaturalVision Remastered Modu'nun düzgün çalışabilmesi için VisualV Modu'na ihtiyaç duyulmaktadır.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu eğer oyunu gerçeğe daha yakın kalitede grafikler ile oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir GTA 5 modu. GTA 5 normalde bir hayli yüksek grafik kalitesine sahip olsa da oyundaki renk paleti tam anlamıyla gerçek bir atmosfer yaratamıyor. İşte bu noktada GTA 5 NaturalVision Remastered Modu, ya da kısaca NVR adlı GTA 5 grafik modu devreye giriyor.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu temel olarak oyundaki ışık sistemini, hava durumunu, ortam renklerini ve renk tonlarını elden geçiriyor ve cilalanmış bir görünüm sunuyor. Modun amacı da oyunun Güney Kaliforniya'da karşılaşılan manzaralar gibi görünmesini sağlamak. Bu amaçla 1200 saatlik bir süre harcanmış.

Modu nasıl yükleyeceğiniz indirdiğiniz dosyaların içinde yer alan README dosyasında detaylı olarak anlatılmaktadır.