GTA 5 NaturalVision Remastered Modu

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,935
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Razed

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu, oyun grafiklerini geliştiren ücretsiz bir moddur.

NOTGTA 5 NaturalVision Remastered Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanmanız eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Bu modun kullanımından oluşabilecek problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedekleminizi öneririz. Bu mod yüklüyken oyunun Online modunu açmamanızı tavsiye ediyoruz. GTA 5 NaturalVision Remastered Modu'nun düzgün çalışabilmesi için VisualV Modu'na ihtiyaç duyulmaktadır.

Günümüzün en çok satan ve en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan GTA V başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor. GTA 5 NaturalVision Remastered Modu ile oyunculara yepyeni içerikler sunan yapım milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Zengin içerik,
  • Resmi olmayan yeni içerikler,
  • Farklı görevler,

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu eğer oyunu gerçeğe daha yakın kalitede grafikler ile oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir GTA 5 modu. GTA 5 normalde bir hayli yüksek grafik kalitesine sahip olsa da oyundaki renk paleti tam anlamıyla gerçek bir atmosfer yaratamıyor. İşte bu noktada GTA 5 NaturalVision Remastered Modu, ya da kısaca NVR adlı GTA 5 grafik modu devreye giriyor.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu temel olarak oyundaki ışık sistemini, hava durumunu, ortam renklerini ve renk tonlarını elden geçiriyor ve cilalanmış bir görünüm sunuyor. Modun amacı da oyunun Güney Kaliforniya'da karşılaşılan manzaralar gibi görünmesini sağlamak. Bu amaçla 1200 saatlik bir süre harcanmış.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu İndir

Resmi olmayan ve oyunun fanları tarafından geliştirilen GTA 5 NaturalVision Remastered Modu ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyuna yeni bir soluk getiren başarılı mod günümüzde dünyanın dört bir yanında ilgiyle oynanmaya devam ediliyor. Modu hemen indirip oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Modu nasıl yükleyeceğiniz indirdiğiniz dosyaların içinde yer alan README yani beni oku dosyasında detaylı olarak anlatılmaktadır.