GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HitmanNiko

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOTGTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanmanız eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Bu modun kullanımından oluşabilecek problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedekleminizi öneririz. Bu mod yüklüyken oyunun Online modunu açmamanızı tavsiye ediyoruz.

Hatırlanacağı üzere Samsung, Galaxy Note 7 telefonunu piyasaya sürdükten sonra bu telefonlarda yaşanan batarya problemi Note 7 telefonların alev almasına ve patlamasına sebep olmuştu. Birkaç olayda bu durum insanların yaralanmasına ve maddi zarar yaşamasına yol açmış, hatta uluslararası uçuşlarda Galaxy Note 7'lerin uçağa alınması bile yasaklanmıştı. Sonuçta Samsung, bütün Note 7 telefonları geri çağırmıştı. Anlaşılan o ki Samsung, GTA 5'teki Note 7 telefonları unutmuş.

İndireceğiniz bu ücretsiz GTA 5 modu oyuna Note 7 telefonları ekliyor. Fakat bu sefer Note 7'yi oyunda iletişim aracı olarak değil bir silah olarak kullanıyoruz. Galaxy Note 7'yi bir bombaya çeviren bu mod sayesinde Los Santos sokaklarında terör estirebilmemiz mümkün. Note 7'leri oyun içinde kullanabilmek için silah dükkanını ziyaret etmemiz ve telefonu satın almamız gerkeiyor. Normalde GSM ve teknoloji marketlerinde satılan Note 7'yi silah dükkanlarından satın almak ise ilginç bir durum.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu Nasıl Yüklenir?

- w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd adlı dosyayı GTA 5'in kurulu olduğu klasör içindeki update\x64\dlcpacks\patchday8ng\dlc.rpf\x64\models\cdimages\weapons.rpf\ klasörüne kopyalayın.

- Eğer patchday8ng klasörü yoksa dosyayı update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\models\cdimages\weapons.rpf\ klasörüne kopyalayabilirsiniz