GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,242
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GTAFREAk67S

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu'nun kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu'nu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu eğer GTA 5'i farklı bir şekilde oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir GTA 5 modu.

GTA 5'e ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz bu mod ile oyundaki kahramanınızın görünümünü Tomb Raider oyunlarının yıldızı Lara Croft ile değiştirebiliyorsunuz ve Los Santos'ta Lara Croft ile birlikte maceraya atabiliyorsunuz.

Video oyun tarihinin en eski aksiyon oyunu yıldızlarından olan Lara Croft sayısız oyununda farklı kostümlerle karşımıza çıkmıştı. İşte bu mod ile birlikte Lara Croft'un farklı oyunlarda giydiği farklı kostümler GTA 5'e taşınıyor. GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu'nu yüklemek için Open IV Package Installer mod yükleme aracını kullanarak indireceğiniz arşiv dosyasının içindeki dosyaları GTA 5 dosyalarıyla değiştirmeniz gerekiyor. Bu işi yapmadan önce değiştireceğiniz dosyaları yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Hangi dosyaları değiştireceğinizi arşiv dosyasının içerisindeki installation!.txt dosyalarından öğrenebilirsiniz.