GTA IV: Multiplayer

GTA IV: Multiplayer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 347,131
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GTA IV Multiplayer

GTA IV'ü online olarak oynayabileceğiniz, arkadaşlarınız ile savaşlar düzenleyebileceğiniz bir eklenti.

GTA serisinin en son oyunu olan GTA IV için hazırlanmış güzel bir eklenti. Oyuna ek olarak gelen Multiplayer eklentisini kurduktan sonra oyunda arkadaş çevrenizi oluşturabilirsiniz. GTA 4 Multiplayer programını kurduktan sonra oyuna başlayıp karakterinizi seçebilirsiniz. GTA IV : Multiplayer paketi ile online olarak birçok arkadaş edinebilir, oyun içinde gruplar oluşturabilirsiniz. Daha büyük bir çevre oluşturmak için programı diğer arkadaşlarınızın bilgisayarlarına da kurdurarak büyük bir kitle kurabilirsiniz. Büyük bir ilgiye sahip olan GTA IV oyunu artık daha eğlenceli bir hale gelecek. Oyundaki görevleri bitirdikten sonra sıkılmanıza gerek yok online GTA paketi sayesinde internet üzerinden keyifli bir oyun haline dönüştürebilirsiniz.

 

GTA IV Multiplayer programını kurmanız için bilgisayarınızda daha önceden GTA 4 oyununun kurulu olması gerekiyor. Ayrıca GTA 4 Türkçe Yama programını da buraya tıklayarak indirebilirsiniz. 

Not: GTA IV Multiplayer yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki diğer modlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz.