Hanger Free

Hanger Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici A Small Game

Keyifli yapısı ve gerçekçi fizik motoruyla dikkat çeken Hanger ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Hanger son derece eğlenceli ve indirmesi ücretsiz olan bir Android oyunudur. Oyun piyasada bolca bulunan Örümcek Adam ve bu tarz oyunlara benzerlik gösteriyor. Oyunun en büyük sürprizlerinden biri de ekran görüntülerine bakınca son derece sıradan gibi görünmesi fakat oynamaya başlayınca gerçekten etkileyici bir oyuna dönüşmesi.

Oyundaki amacımız tuhaf bir yapıya sahip olan karakterimizi mümkün olduğunca ileriye götürmek. Bunu başarmak için bulunduğumuz ortamların tavanlarına ip fırlatmalı ve merkezkaç kuvveti yaratarak ileri salınmalıyız. Bu salınım tekniğini kullanarak mümkün olduğunca ileri gitmeli ve yüksek puanlar almalıyız.

Oyunda son derece akıcı ve sorunsuz bir fizik motoru görev yapmakta. Karakter salınırken ve ip atarken fizik motorunun ne denli kaliteli olduğunu anlıyoruz. Buna ek olarak karakterimizi herhangi bir şekilde düşürürsek veya çarparsak, yaralanıyor ve uzuvlarını kaybediyor. Bu sebeple mümkün olduğunda dikkatli olmalı ve bir sonraki adımımızı dikkatli bir şekilde düşünmeliyiz.

Genel olarak etkileyici ve bağımlılık yaratan bir oynanış karakterine sahip olan Hanger ile eğlenceli saatler geçireceğinize eminim.