HaoZip

HaoZip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,016
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HaoZip Software Studio

HaoZip, Çin'in en iyi dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma programı olarak dikkat çekmekte.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için dosya sıkıştırıcılar kategorisine göz atabilirsiniz.

HaoZip, ücretsiz bir dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma aracıdır. HaoZip aynı zamanda Çin'in en popüler dosya sıkıştırma programı olarak dikkat çekmekte ve uzmanlar tarafından en iyi sıkıştırma algoritması kullanılarak tasarlanmış.

HaoZip ile sıkıştırma oranlarından fedakarlık etmeden maksimum sıkıştırmayı, benzeri programlarla karşılaştırıldığınızda %40'a kadar daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında program, laboratuar ortamında yapılan testler sonucunda yine rakiplerine nazaran %30'a kadar daha iyi sıkıştırma sağladığını göstermiştir.

Program, ZIP, 7 Z, RAR gibi popüler sıkıştırılmış dosya formatlarının dışında toplamda 49 tane sıkıştırılmış dosya formatını desteklemektedir. Alternatif bir dosya sıkıştırıcı arayan kullanıcılarımızın mutlaka denemesi gereken bir program.