Money Lover

Money Lover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 219
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZooStudio

Money Lover, gelir ve giderlerinizi takip edebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe kişisel finans yönetim uygulaması.

Money Lover, gelir ve giderlerimizi takip edebildiğimiz kişisel finans uygulamaları arasında. Çapraz platform desteği, ücretsiz olması ve Türkçe dil seçeneğinin olmasıyla dikkat çeken uygulama ile ay sonunda “nerelere, ne kadar, kimlerle harcama yaptım?” soruları son buluyor.

Money Lover uygulaması sayesinde Microsoft Excel programına ihtiyaç duymadan da gün ve ay bazında giderlerimizi, gelirlerimizi hatta birikimlerimizi takip edebiliyoruz. Windows Phone telefonunuza varsa Money Lover uygulaması tek dokunuşla hem mobil hem de masaüstü bilgisayarınıza inmiş oluyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Yeme- içme, eğlence, seyahat, ulaşım, eğitim, sağlık, aile kategorileri sayesinde giderlerimizi, birikim seçeneği sayesinde ay içerisinde biriktirdiğimiz parayı takip etmemizi kolaylaştıran Money Lover’ın en dikkat çeken yanı kolay kullanılabilir yapıda olması. Giderler sekmesinden o ay yaptığımız tüm harcamaları (kimlerle olduğu bilgisine kadar), Gelirler sekmesinden farklı kaynaklardan gelen paramızı, Birikimler sekmesinden de o ay ne kadar kenara attığımızı görebiliyoruz. Tüm bunların anlaşılabilir grafik üzerinden de gösterilmesi harika olmuş.

Money Lover, gelir ve giderlerinizi tek bir noktadan takip edebileceğiniz enfes bir uygulama diyebilirim. Hızlı, pratik olması güzel. Tek eksik yanı bazı noktaların hiç çevrilmemesi ve hatalı çevrilmesi diyebilirim.