Harry Potter And The Sorcerer's Stone Türkçe Yama

Harry Potter And The Sorcerer's Stone Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,655
  • DOSYA BOYUTU 0.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Harry Potter and the Sorcerer's Stone Türkçe yaması ile oyundaki diyalog ve menüleri kendi dilinizde görebilirsiniz.

Harry Potter and the Sorcerer's Stone, Harry Potter oyunlarının ilki olarak karşımıza çıkmıştı ve döneminde pek çok oyuncunun ilgisini çekmişti. Zira oyun direkt olarak kitabın hikayesine paralel olarak ilerliyor ve bu sayede kitaptaki heyecanı birebir olarak yaşamak mümkün hale geliyor. Elbette günümüzde grafik ve ses öğeleri biraz yetersiz kalıyor fakat seriyi takip edenler eminim ki oyunu oynarken büyük keyif alacaklardır.

Temel olarak Harry Potter serisinin ilk kitabını konu alan oyun, farkedebileceğiniz gibi Sorcerer's Stone, yani felsefe taşına ulaşmak için giriştiğimiz mücadeleye tanıklık etmemizi sağlıyor. Oyunda seride yer alan büyüleri birebir olarak kullanabiliyor, böylece Harry Potter'ın büyü yaparken yaşadığı heyecana da tanık olabiliyoruz.

Oyunun İngilizce olması ise tabii ki dezavantajları arasında fakat OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Harry Potter and the Sorcerer's Stone Türkçe yama dosyası sayesinde bu sorunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Türkçe yama, hem oyundaki menülerin hem de diyalog altyazılarının Türkçe olarak görülmesine imkan tanıyor.

İndirdiğiniz yama dosyasının içerisindeki kurulumu çalıştırmanız Harry Potter and the Sorcerer's Stone oyununuzu Türkçe'ye çevirmek için yeterli olacaktır.