Harvest Life

Harvest Life

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 138
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici bumblebee

Harvest Life kendi çiftliğini kurup geliştirebileceğiniz bir simülasyon oyunu

Harvest Life oyunculara rahatlatıcı ve eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatmayı hedefleyen bir çiftlik oyunu olarak tanımlanabilir.

Harvest Life'da büyükannesinden miras kalan küçük bir çiftliği devralan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Harabeye dönüşmek üzere olan bu çiftliği, her şeye sıfırdan başlayarak ayağa kaldırmamız, ekinler ekerek bu ekinleri hasat etmemiz ve hayvanlarımıza bakarak ürün elde etmemiz gerekiyor. Bu işleri yaptıkça çiftliğimizi geliştirip genişletebiliyor, onu görkemli bir yere dönüştürebiliyoruz.

Harvest Life'ta bir yandan çiftliğimizin ihtitaçlarını belirlemeli, diğer yandan da zamanı verimli kullanmamız gerekli. Oyunda her gün karşınıza zorlu seçinler çıkarken mini oyunlar da Harvest Life'a renk katıyor. Meyveler, sebzeler ekip biçebileceğimiz ürünler, yumurta ve süt ise hayvanlardan elde edebileceğimiz ürünler.

Harvest Life'ta tehlikelere karşı tetikte olmalısınız. Hayvan sürülerinize kurt dadanabiliyor, bu tehlikeleri atlattıkça çiftliğiniz gelişebiliyor, ürünlerinizi satabiliyorsunuz. Yeni binaları çiftliğinize ekleyebilir, organik ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz.

Harvest Life'ın makul sistem gereksinimlerine sahip olduğu söylenebilir, oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı