Hayatının Kitabı

Hayatının Kitabı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 960
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell

Facebook’taki tüm paylaşımlarınızı dijital bir kitap haline getiren Turkcell'e ait ücretsiz bir web uygulamasıdır.

Hayatının Kitabı, Turkcell müşterilerinin kullanabildiği, Facebook hesabınızda paylaşmış olduğunuz tüm içerikleri bir araya toplayarak dijital kitap oluşturabildiğiniz bir web uygulamasıdır. Eğer Turkcell müşterisiyseniz, bu Facebook uygulaması ile sadece belirlediğiniz içeriklerden kitap oluşturabilirsiniz. Kitap oluşturulduktan sonra sadece sizinle paylaşılıyor, isterseniz siz de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu dijital kitabınızı alabilmek için, site üzerinden Facebook’a giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra aktivasyon sağlanıyor ve kolayca kitabınıza ulaşabiliyorsunuz. Aktivasyon işleminden sonra kitap kapağınızı seçiyorsunuz, sonraki adımda ise kitabınızın içerinde yer almasını istediğiniz içeriklerin zaman aralığını belirliyorsunuz. Ayrıca, kitabınızda görmek istediğiniz; durumlar, etiketli fotoğraflar, ziyaret ettiğiniz yerler, kapak fotoğrafları, mobil yüklemeler, profil fotoğrafları, yorumlarınız ve duvar mesajları gibi içeriklerden istediğinizi seçme imkanınız bulunuyor. Tüm bu işlemlerden sonra e-posta adresinizi yazıyorsunuz ve kitabımı tamamla butonuyla işlemi başlatıyorsunuz. Kitabınız oluşturulduğunda e-posta adresinize gönderiliyor.

Anılarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Hayatının kitabı, Turkcell’in müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu bir hizmettir.