Hitlist

Hitlist

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,263
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici S2dio

Hitlist, mobil cihazları üzerinden sürekli müzik dinleyenler için geliştirilen sosyal bir müzik dinleme, liste oluşturma ve paylaşım uygulamasıdır.

Hitlist, yeni müzikler keşfetmenizi sağlayacak ve aynı zamanda kendi oluşturduğunuz listeleri de arkadaşlarınız ile paylaşma fırsatı bulabileceğiniz kullanımı son derece basit ve modern bir Android uygulamasıdır.

Arkadaşlarınız ile birlikte düzenleyeceğiniz her etkinlik için onlarla birlikte özel müzik çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede farklı kişilerin müzik zevklerinden yararlanabilir ve yeni müzikler keşfedebilirsiniz. Sade ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan uygulama sayesinde istediğiniz kadar çalma listesi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu listeleri Facebook üzerinden paylaşarak arkadaşlarınıza hangi müzikleri dinlediğinizi gösterebilirsiniz.

Spotify ve Deezer gibi programlara benzemesine rağmen, yapısı itibari ile onlarla aynı olmayan Hitlist, müzikleri kendi sunmuyor. Cihazınızdaki yada online olarak arayacağınız müzikleri kullanarak uygulama ile müzik deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Eğer sıkı bir SoundCloud kullanıcı değilseniz uygulama çok fazla işinize yaramayabilir. Eğer SoundCloud kullanmıyorsanız tüm müziklerinizi kendi cihazınızda barındırıyor olmanız gerekiyor. Eksi yönü olarak bu özellik ile birlikte sadece Facebook üzerinde paylaşım yapabilmeyi söyleyebilirim.

Reklamsız ve ücretsiz olarak sunulan Hitlist, yeni bir uygulama olmasının avantajını kullanarak iyi bir çıkış yaptı. Kaliteli bir içeriğe sahip olan uygulama zamanla daha da geliştirilerek çok daha fazla kişi tarafındna kullanılabilir. Uygulamayı kullanarak listeler oluşturmak oldukça kolay. Bu listeleri arkadaşlarınız ile paylaşmak da aynı şekilde.

Katıldığınız partilerde, çıktığınız yolculuklarda, arkadaşlarınız ile dışarıda takılırke yada spor yaparken dinlemek istediğiniz farklı müzikler için listeler oluşturmak ve bu listeleri arkaaşlarınız ile paylaşmak istiyorsanız, Hitlist'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.