Hoppetee!

Hoppetee!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Birgit Stock

Hoppetee! hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz keyifli bir platform oyunudur.

Hoppetee! Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keiyfli bir platform oyunudur. Sonic’e benzer bir altyapı sunan Hoppetee!‘de sevimli bir çekirgenin kontrolünü üstleniyor ve mümkün olduğu kadar uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Her yaştan oyunsevere hitap eden Hoppetee!‘de kontrol ettiğimiz çekirgeyi kolay kontrol mekanizması sayesinde rahatlıkla yönlendirebiliyoruz. Parmağımızı ekranda basılı tutarak karakterimizi hızlandırıyor, bıraktığımızda ise karakteri zıplatabiliyoruz. Önümüzdeki engeller üzerinden zıplamalı ve hiçbirine takılmadan uzağa gitmeliyiz. Çekirgenin zıplama süresi koşarken harcadığınız süreyle doğru orantılı olarak artıyor.

Oyunda yer alan grafikler ilgi çekici ve renkli bir atmosfere sahip. Özellikle çocuklar bu oyunu oynarken çok keyif alacaktır. Fakat bu demek değildir ki yetişkinler bu oyunu oynarken keyif almayacak. Başta da belirtildiği gibi Hoppetee! herkese hitap ediyor ve gerçekten de boş zamanları değerlendirmek için ideal bir seçenek.