HTC Camera

HTC Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,400
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HTC Corporation

HTC Camera uygulaması sayesinde HTC Android telefonlarınızda en kolay yoldan fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

HTC Camera uygulaması, HTC Android akıllı telefon modellerine sahip olanların kullanabilecekleri bir kamera uygulaması olarak karşımıza çıktı ve elbette ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak maalesef HTC markalı cihazlar haricindeki diğer cihazlarda kullanılamaması nedeniyle herkese hitap edemiyor. Uygulama temel olarak yanlışlıkla kamera uygulamasını cihazından silenlere yönelik olarak hazırlanmış diyebilirim.

Hem fotoğraf çekimleri hem de video çekimlerine olanak veren uygulama, cihazınızn arka ve ön kamerasının ayrı ayrı veya aynı anda çekim yapmasına da imkan tanıyor. Tabii ki fotoğraflarınızın tam olarak istediğiniz gibi görünmesi için kullanabileceğiniz ışık, filtre, kontrast, parlaklık ve diğer tüm ayarlara da en kolay yoldan ulaşmak mümkün.

Uygulamayı kullanırken dilerseniz fotoğraf çekim anında istediğiniz efektleri uygulayabiliyor, böylece çekimden sonra fotoğrafın nasıl görüneceğini test edebiliyorsunuz. Bu sayede en doğru konumu veya ışığı ayarlamak da mümkün hale geliyor.

HTC Camera'nın arayüzü oldukça basit ve sade bir şekilde hazırlanmış ve ihtiyaç duyulan araçlara ulaşabilmek için bir defa ekrana tıklamak yeterli oluyor. Araçların devamlı olarak ekranda olmaması sayesinde fotoğraf çekimini yaparken boş ve sade bir ekranda çalışmak da mümkün.

Eğer HTC cihazlarınızda bu resmi uygulama yer almıyorsa yüklemeyi kesinlikle unutmayın.