HttpMaster

HttpMaster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,016
  • DOSYA BOYUTU 1.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HttpMaster Team

Hazırladığınız web tasarımlarını online yapmadan önce test etmek için bu programı kullanabilirsiniz.

HttpMaster programı, web kaynaklarını kontrol edebilmek ve analiz için hazırlanmış bir yardımcı araç. Web tasarımcılar için hazırlanan program çeşitli web sunucularını kullanarak karmaşık görevleri yerine getirebiliyor ve hazırlanan sayfaların tepkileri hakkında raporlar sunuyor. Özellikle hazırladığı tasarım ve içerikleri online hale getirmeden önce test etmek isteyenlerin deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor.

Çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, bağlantınız aracılığı ile internete yerleştirdiğiniz web sitelerinin düzgün çalışıp çalışmadığını sizlere sunuyor ve bu konuda raporları gösterebiliyor yahut depolayabiliyor. Karmaşık web sitesi tasarımlarınızın sorunsuz olduğunu görebilmek için bir test aracı niteliğinde olan program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve daha gelişmiş olan profesyonel sürümüne geçmek isteyenler için bir önizleme niteliğinde.

Başlangıçta kullanabileceğiniz bir sihirbaz da barındıran program, böylece en kolay yoldan kullanmaya başlamanızı sağlıyor ve uygulamayı hemen öğrenebiliyorsunuz.