iCare Data Recovery Software

iCare Data Recovery Software

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,162
  • DOSYA BOYUTU 3.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iCare Recovery Software Ltd.

iCare Data Recovery Software ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

iCare Data Recovery Software sabit diskten silinen dosyaları geri getirmenin yanında kullanıcılara harici disklerden dosya kurtarma konusunda da yardımcı olabilen bir dosya kurtarma programıdır.

iCare Data Recovery Software yanlışlıkla silinen veya sabit disklerinizi bölme işlemleri sırasında çıkan arızalar nedeniyle veya disk arızası, elektrik kesintisi nedeniyle silinen dosyaları tespit edip geri getirebilmektedir.

iCare Data Recovery Software kullanıcılara 4 farklı dosya kurtarma seçeneği sunmaktadır. Lost Partition Recovery seçeneği kayıp disk bölümlerinizi tespit ederek içerisindeki verileri geri getirebilmektedir. Advanced Files Recovery seçeneği programın standart kayıp dosya tarama ve geri getirme seçeneği olarak görülebilir. Deep Scan Recovery seçeneği bize kayıp dosyalar için detaylı bir arama yapabilme imkanı sunuyor. Format Recovery seçeneği ise sabit diskimizi formatladıktan sonra kaybolan dosyaları geri getirebilmemize yardımcı olmakta.

iCare Data Recovery Software'de yer alan dosya kurtarma seçeneklerinin işleyisi hemen hemen aynıdır. Öncelikle kurtarma modunu seçmeli, sonrasında dosyaların kurtarılacağı kaynak diski belirlemeliyiz. Bu bölümde harici diskler ve USB bellekler gibi diğer çıkarılabilir bellekler seçilebiliyor. Seçim tamamlandıktan sonra ise dosya kurtarma işlemi başlıyor. Bu işlemin süresi kurtarma moduna ve disk boyutunuza bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Silinen dosyaları tarama işlemi sonlanınca kullanıcıya direkt olarak dosyaları kurtarma veya üzerlerine çift tıklayarak küçük önizlemelerini görüntüleme imkanı veriliyor. iCare Data Recovery Software genel olarak sade ve temiz bir arayüz ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayan, ihtiyaca hizmet eden bir program olarak nitelendirilebilir.