Icy Monitor

Icy Monitor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • DOSYA BOYUTU 0.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thanasis Georgiou

Icy Monitor, Android cihazlarınız üzerinden bilgisayarınızı izlemenize olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Icy Monitor, kullanıcıların Android akıllı telefonları veya tabletleri üzerinden bilgisayarları üzerinde gerçekleşen aktiviteleri izlemelerine olanak tanıyan kullanışlı bir uygulamadır.

Uygualama sayesinde bilgisayarınızın CPU yükünü, sıcaklığını, GPU yükünü, saatini, fan hızını, kullandığı gücü ve çok daha fazlasını Android cihazlarınız aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, bilgisayarınız üzerinde çalışmakta olan uygulamaları takip edebilir, uygulamalar tarafından kullanılmakta olan belleği, boşta olan sistem belleğini ve sabit diskiniz üzerinde yer alan boş depolama alanını görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için akıllı telefon veya tabletiniz üzerinde Icy Monitor Android uygulamasının, PC'niz üzerinde de Icy Monitor Server uygulamasının bulunması gerekmektedir.

Bilgisayarınızda neler olup bittiğini akıllı telefon ve tabletiniz aracılığıyla takip etmenize olanak tanıyan Icy Monitor adlı Android uygulamasını seveceğinize eminim.

Not: Bilgisayarınızı Icy Monitor ile uzaktan izleyebilmek için bilgisayarınızda Icy Monitor Server programının bulunması gerekmektedir.