iFileExpress

iFileExpress

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,279
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iFileExpress.com

iFİleExpress'i kullanarak iOS cihazlarımızda bulunan dosyaları pratik bir şekilde düzenleyebiliyor ve görüntüleyebiliyoruz.

iFileExpress, iOS işletim sistemine sahip cihazlar için tamamen ücretsiz olarak sunulan bir dosya yönetim uygulaması olarak öne çıkıyor. Hem iPhone hem de iPad üzerinde sorunsuzca kullanabileceğimiz iFileExpress sayesinde cihazımızda yüklü olan müzikleri, videoları ve her türlü dosyayı pratik bir şekilde yönetebiliyoruz.

Uygulamada çok kolay anlaşılan bir arayüze yer verilmiş. İhtiyacımız olan her sekme ekranın alt bölümünde sunuluyor. Medya dosyaları ve diğer türden dosyaların ayrı kategoriler altında toplanıyor olması kullanışlılığı artırıyor ve aranılan dosyanın daha kolay bulunmasını sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak cihazımıza aktardığımız dosyaların formatlarını değiştirmek gerekmiyor çünkü iFileExpress MP3, MP4, PDF, JPG, GIF ve diğer tüm popüler formatlara destek sunuyor. Tüm bu saydığımız formatları direkt olarak uygulama içerisinden açabiliyoruz.

Genel olarak kullanım kolaylığı ve işlevselliği bir araya getiren iFileExpress, kapsamlı bir dosya yönetim aracı arayan herkesin mutlaka kullanması gereken yapımlardan bir tanesi.