İlaç Saatim

İlaç Saatim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • DOSYA BOYUTU 2.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arox Bilisim Sistemleri A.S.

İlaç Saatim uygulaması ile ilaç saatlerinizi asla kaçırmayacaksınız.

İlaç Saatim, almanız gereken ilaçları belirlediğiniz saatlerde hatırlatarak sağlığınızı korumanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan uygulama sayesinde ilaç saatlerinizi kaçırmayacaksınız.

Düzenli alacağınız ilaçları hatırlatmanın yanı sıra almadığınız ilaçlar için de kayıt tutan bu yararlı uygulamayı internet bağlantınız olmasa dahi kullanabilirsiniz. Üstelik ilaç hatırlatmaları için uygulamanın açık olması da gerekmiyor.

Gün içinde alacağınız ilaçların belirlediğiniz saatlerde hatırlatılmasını sağlayabilir veya daha sonra hatırlatılmasını sağlamak için tekrar alarm özelliğini etkinleştirebilirsiniz. İlaçlarınıza "sabah, öğlen, akşam alınacak" gibi küçük notlar ekleyebilir, doz birimini ( tablet, damla, kaşık gibi ) seçebilirsiniz. Bunların yanı sıra ilaç adetini girmeniz durumunda kalan ilaç miktarını da takip etmeniz mümkün.

Günlük, haftalık, aylık ve dönemsel ilaçlarınızı tam zamanında almanızı sağlayan İlaç Saatim uygulaması tamamen ücretsiz ve rahatsız edici reklamlar içermemektedir.