IM Creator

IM Creator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IM Creator

Hiçbir programlama bilgisine sahip olmadan, birbirinden şık web siteleri oluşturabileceğiniz bir servis.

IM Creator servisi ile hiçbir programlama bilgisine sahip olmadan, ücretsiz olarak basit ve şık web siteleri oluşturabilirsiniz.

Web sitesi yapmanın en kolay yolu şüphesiz, sürükle bırak özelliğine sahip web sitesi oluşturma siteleridir diye düşünüyorum. Hiçbir programlama bilgisine sahip olmadan, hazır bir şablon seçerek sıfırdan bir web sitesi oluşturabiliyorsunuz. Profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulan şablonlardan beğendiğinizi seçerek, web sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri panel üzerinden seçebiliyorsunuz.  Fotoğrafçılık, Tasarım, Sanat, Müzik, Kurumsal ve daha pek çok kategoride sunulan temalarda gerçekten çok başarılı işlere imza atılmış diyebilirim.

IM Creator’de oluşturacağınız web siteleri SEO dostu olarak yayınlanacak, bu sayede arama sonuçlarında da yukarılara çıkmanız daha kolay hale gelecek. Ayrıca, web standartlarına uygun olan IM Creator’de oluşturacağınız web siteleri bilgisayarlarda, tabletlerde, mobil telefonlarda ve tüm tarayıcılarla uyumlu hale geliyor.